Lot 979
Radierung.H 390 mm B 290 mm.
4/40. Signiert. (Rahmen).
Zuschlagspreis: CHF 3'000
Provenienz: Musée d’Art Moderne Grand-Duc Jean, Luxemburg; Sammlung Clarisse Gagnebin, Zürich.