Lot 1029
Farblithografie.H 780 mm B 555 mm.
Signiert. Widmung.
Zuschlagspreis: CHF 1'100
Provenienz: Sammlung Clarisse Gagnebin, Zürich.
Literatur: Mourlot 627.