Lot 568
Farbserigrafie. H 830 mm B 830 mm.
(Rahmen). 156/250. Signiert.
Blindstempel: "Denise René, Editeur".Ganzes Blatt leicht gebräunt.
Zuschlagspreis: CHF 550