Editionen
Mittwoch, 29. November 2023, 19:00 Uhr

Joan Miró, Escriptors en Llengua Catalan

Lot 914

Joan Miró, 1893-1983 (ES)

Escriptors en Llengua Catalan, 1981

Farblithografie.
H 755 mm B 570 mm.

43/75. Signiert. (Rahmen).

EUR1'500 / 2'000
USD1'600 / 2'200

Zuschlagspreis: CHF 1'700

Mourlot 1252.