Works in past auctions
28. May 2008660 Pablo Palazuelo
2 sheets: Untitled, 1956; Gotica III
Silkscreens printed in colors. CHF | 200 / 300 |
EUR | 170 / 260 |
USD | 220 / 320 |
Hammer Price: CHF 2'800
27. November 2012516 Pablo Palazuelo
Sin título
Lithograph printed in colors. H 820 mm W 1010 mm. * | CHF | 500 / 800 |
* | EUR | 430 / 700 |
* | USD | 540 / 900 |
Hammer Price: CHF 900
03. June 2014536 Pablo Palazuelo
Composición abstracta
Lithograph printed in colors. H 510 mm W 670 mm. CHF | 200 / 400 |
EUR | 170 / 350 |
USD | 220 / 430 |
Hammer Price: CHF 260