Works in past auctions
24. November 2010982 Jimmi Durham
Exodus 4, 1990
Pastel. H 520 mm W 400 mm. * | CHF | 200 / 300 |
* | EUR | 170 / 260 |
* | USD | 220 / 320 |
Hammer Price: CHF 2'400
27. November 2012385 Jimmi Durham
6 sheets: Belegstück, 2000
Lithographs. Each H 640 mm W 500 mm. CHF | 300 / 500 |
EUR | 260 / 430 |
USD | 320 / 540 |
Hammer Price: CHF 380