Dean Bowen

Tile view

Works in past auctions

5 sheets: Farmer Returning Home, 1995; Highway Bird, 1995; Echidna, 1998; Untitled, 1995 (2)
27. November 2019

913   Dean Bowen

Lithograph printed in colors; 4 etchings printed in colors. Different formats.
*CHF300 / 500
*EUR280 / 470
*USD300 / 500

Hammer Price: CHF 360