Germann Auctionhouse Zurich
Martin Kunz Art Collection
Saturday, 23 November 2024, 04:00 pm

Balthasar Burkhard /  Markus Raetz, Nu

Lot 1120

Balthasar Burkhard / Markus Raetz (CH)

Nu

Inkjet print.
H 880 mm W 1147 mm.

4/96. Monogrammed from both artists. (Frame).

EUR530 / 850
USD580 / 930

Provenance:
Collection Martin Kunz.