Lot 678
Charcoal and gouache on paper.
H 700 mm W 600 mm.
(Frame). Signed lower right, dated and titled: Nigel Hall, 04, 1322.
* | CHF | 700 / 900 |
* | EUR | 600 / 800 |
* | USD | 740 / 950 |
Hammer Price: CHF 1'700
Provenance:
Galerie Lutz & Thalmann, Zurich;
Swiss private property