Lot 779
Lithograph; Color offset lithograph . H 628 mm W 470 mm; H 700 mm W 500 mm.
Both sheets signed. One sheet additionally dated and numbered.
Hammer Price: CHF 160
Literature: Kornfeld 2. (2).