Lot 83
Gouache.
H 560 mm W 760 mm.
Center left signed and dated: Zbigniew Makowski, 1969, 1970.
(Frame).
CHF | 1'200 / 1'600 |
EUR | 1'100 / 1'400 |
USD | 1'200 / 1'600 |
Hammer Price: CHF 4'200
Provenance:
Galerie Alice Pauli, Lausanne;
Swiss private property.