Lot 928
Lithographs printed in colors.
H 468 mm W 660 mm.
Both sheets: EA. Signed lower right: M. Spescha. One sheet dated: 91.
* | CHF | 600 / 800 |
* | EUR | 550 / 740 |
* | USD | 700 / 900 |
Hammer Price: CHF 600
Literature:
Bündner Kunstmuseum 1991/2; 1991/3.
(2).