Lot 803
Lithographs, 2 in colors.
Different dimensions.
All sheets signed and dated lower right:
Gisela Andersch, 1971 (3); Gisela Andersch, 71 (2).
All with blind stamps lower left:
Erker Presse, St. Gallen. (5).
CHF | 150 / 250 |
EUR | 130 / 220 |
USD | 160 / 270 |
Hammer Price: CHF 190