Lot 956
Lithographs printed in colors.
H 570 mm W 575 mm; H 490 mm W 650 mm (2).
1/125; 53/100 (2). All sheets signed lower right: Matta.
* | CHF | 450 / 600 |
* | EUR | 390 / 500 |
* | USD | 480 / 650 |
Hammer Price: CHF 650
Literature: Sabatier 245; 247; 335. (3).