Lot 82
India ink and gouache on paper.
H 480 mm W 645 mm.
Signed and dated lower right: Zbigniew Makowski, 1964.
(Frame).
CHF | 1'200 / 1'600 |
EUR | 1'100 / 1'400 |
USD | 1'200 / 1'600 |
Hammer Price: CHF 2'800
Provenance:
Galerie Alice Pauli, Lausanne;
Swiss private property.