Germann Auctionhouse Zurich
Editions
Wednesday, 26 June 2024, 05:30 pm

Rolf Iseli, 8 sheets: Untitled

Lot 969

Rolf Iseli, 1934 (CH)

8 sheets: Untitled

7 lithographs; Etching.
Different formats.

All signed and numbered. 7 sheets dated. (8).

EUR300 / 500

Hammer Price: CHF 280