Lot 508
Lithographs printed in colors.
H 450 mm W 563 mm; H 788 mm W 600 mm.
(One sheet in frame). 26/60; 93/99. Both sheets signed lower right: W Lam.
* | CHF | 400 / 600 |
* | EUR | 350 / 500 |
* | USD | 430 / 650 |
Hammer Price: CHF 360
Literature: Tonneau-Ryckelynck 6303; 7419. (2).