Honoré Daumier

FR • 1808-1879
Tile view

Works in past auctions

Untitled; 19 sheets from "Charivari"

437   Honoré Daumier

Lithographs. (20). Different dimensions.
EUR360 / 540
USD420 / 600

Hammer Price: CHF 480