Bernd Völkle

DE • 1940
Tile view

Works in past auctions

4 Sheets: Untitled

1017   Bernd Völkle

4 Sheets: Untitled
Lithographs printed in colors. H 760 mm W 555 mm (3); H 810 mm W 600 mm.
*CHF180 / 220
*EUR180 / 220
*USD190 / 240

Hammer Price: CHF 200