Germann Auctionhouse Zurich
Editions
Wednesday, 26 June 2024, 05:30 pm

Grafik 20. / 21. Jh., 4 sheets: J. Gachnang; W. Gasser; M. Kämpf; Coghuf

Lot 935

Grafik 20. / 21. Jh.

4 sheets: J. Gachnang; W. Gasser; M. Kämpf; Coghuf

3 lithographs; etching.
Different formats.

All signed, dated and numbered. (4).

EUR200 / 400
USD210 / 430